• cena obiadów w lutym 70,30 zł.

Zbiórka karmy dla kotów z „ KOCIARNI”
2019-02-19
Składamy gorące podziękowania rodzicom i dzieciom za włączenie się do zbiórki karmy dla kotów z ostródzkiej „Kociarni”. Wszystkie zebrane dary zostały przekazane dla organizatorów akcji. H.Orlińska n-l bibliotekarz

Spotkanie z weterynarzem – poznajemy zawody
2019-02-19
Tradycją naszej szkoły są spotkania z ciekawymi ludźmi. Tym razem naszym gościem był Pan Sławomir Vetter – lekarz weterynarii.

Akcja czytelnicza „Dzień kota”
2019-02-19
Rozwijanie i utrwalanie zainteresowań, potrzeb i nawyków czytelniczych, popularyzacja czytelnictwa, kształcenie u dzieci umiejętności czytania i słuchania tekstu czytanego jest dla nauczycieli bibliotekarzy ważnym zadaniem.

„Gdybym miał gitarę…”
2019-02-18
W czasie karnawału spotkaliśmy się z muzyką na żywo podczas koncertu „Gitara gitarze nierówna” agencji artystycznej POZYTYWKA.

Bal karnawałowy klas I-III
2019-02-16
„Jeżeli w Twoim życiu wszystko tańczy i śpiewa, gdy czujesz radość i szczęście Cię rozpiera, a motyle uroczo rozrabiają, to znaczy, że jesteś na właściwym balu...”

Akcja czytelnicza „ Dzień Kubusia Puchatka”
2019-02-04
W piątek 18 I 2019 r. obchodziliśmy w szkole „Dzień Kubusia Puchatka”.

Aktywne ferie zimowe 2019
2019-01-30
Pierwszy tydzień tegorocznych ferii zimowych dla 60. uczniów klas młodszych był bardzo aktywny i ciekawy. W naszej placówce, jak każdego roku, zorganizowano dzieciom wypoczynek w formie półzimowiska. Wspólnie spędzony czas wypełniono zabawami integracyjnymi w grupach, sportem, wycieczkami, wyjazdem do kina i zabawą karnawałową.

Programowanie jest łatwe!
2019-01-29
Uczniowie klas I-IV w czasie roku szkolnego biorą udział w zajęciach nauki podstaw programowania, które nazywamy robotyką. To już kolejny rok przygody z robotami i kodowaniem.

18. Ostródzki Międzyszkolny Konkurs „Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa”
2019-01-11
Już po raz 18. Szkoła Podstawowa Nr 3 im Jana Pawła II w Ostródzie zorganizowała Międzyszkolny Konkurs na „Najpiękniejszą Ozdobę Bożonarodzeniową”. W tym roku organizacją konkursu zajęły się nauczycielki SP 3: R. Opalińska, H. Orlińska, B. Ponikiewska,A. Oryl i M.Wiergowska.

12. Ostródzki Konkurs Kolęd i Pastorałek
2019-01-11
Dnia 9 I 2019 r. w sali reprezentacyjnej ostródzkiego zamku odbył się 12. Ostródzki Konkurs Kolęd i Pastorałek, realizowany w ramach lokalnego projektu edukacyjnego „Młodzi ostródzianie rozkochani w swojej krainie”. Organizatorem konkursu pod patronatem Burmistrza Miasta Ostróda była Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie, a jego przygotowaniem zajęły się nauczycielki SP 3: p. Helena Orlińska i p. Iwona Ciunelis.

« strona 1 z 59 następna strona ostatnia strona