Świetlica/Stołówka/obiady

Dodano: 2014-11-18 / wyświetleń - 10117
odpłatność za obiady w  grudniu 60 zł.

Godziny pracy świetlicy - 6.45 - 16.00

ODPŁATNOŚĆ ZA OBIADY
Wpłaty za obiady proszę regulować przelewem na konto:
88 2030 0045 1110 0000 0244 6510
W tytule przelewu należy podać nazwisko imię i klasę ucznia oraz miesiąc, za który wnoszona jest opłata!
W przypadku innej niż dedykowana danemu miesiącowi kwoty, spowodowanej odpisem za zgłoszoną nieobecność lub błędną wpłatą w poprzednich miesiącach, poinformuję osoby zainteresowane za pośrednictwem dziennika elektronicznego Librus, w prywatnej korespondencji. Informację o wysokości  opłaty można również uzyskać u kierownika świetlicy - w przypadku stołówki w szkole na ulicy Rycerskiej.
Wszelkie informacje dotyczące działania stołówki w budynku na ulicy Piłsudskiego można uzyskać w sekretariacie szkoły  - tel. 89/6467811.

WAŻNE!!
Dokonując przelewu na konto należy wpłacać dokładną kwotę wymaganą w danym miesiącu!
Wszystkie zgłoszone nieobecności ucznia na obiedzie zostaną odliczone od odpłatności w kolejnym, następującym po zgłoszeniu miesiącu.
Proszę o jak najszybsze opłaty  do 15 dnia każdego miesiąca.