Sukcesy uczniów

Dodano: 2010-04-14 / wyświetleń: 716
Dnia 17 marca 2010 roku odbył się Festiwal Twórczości Dziecięcej zorganizowany przez Klub Garnizonowy w Ostródzie.
Wzięły w nim udział uczennice naszej szkoły, które zaprezentowały wiersze i fragmenty prozy w kategorii "Recytacja".
Komisja konkursowa postanowiła nie przyznawać miejsc, a jedynie tytuł "Laureata". Otrzymało je sześć uczennic, w tym dwie z naszej szkoły: Aleksandra Jasińska i Sara Stanulewicz. Wszystkie uczestniczki otrzymały atrakcyjne nagrody ufundowane przez Burmistrza Miasta.
Laureatki wystąpiły w koncercie galowym 19 marca 2010 roku.