Wycieczka klasy IIIc

Dodano: 2017-10-08 / wyświetleń: 791
W dniu 29 września 2019r. klasa III c uczestniczyła w wycieczce do gospodarstwa agroturystycznego ,,Kojrys” w Redykajnach.

W blasku wrześniowego  słońca, przez kilka godzin mieliśmy okazję do poznania życia w gospodarstwie. Jeździliśmy wozem zaprzęgniętym w konie o imieniu Boleki Lolek, zbieraliśmy ziemniaki na polu, piekliśmy kiełbaski i ziemniaki, jeździliśmy konno, zwiedzaliśmy gospodarstwoi podglądaliśmy żyjące w nim zwierzęta. Jedna z kóz , Klementyna, usilnie próbowała się z nami zaprzyjaźnić. Na zakończenie mieliśmy okazję potańczyć w stodole do muzyki zespołu ENEJ, który jak się dowiedzieliśmy, tam zaczynał swoją karierę.To był dzień obfitujący w wiele atrakcji. Postanowiliśmy, że na pewno kiedyś tu powrócimy.

Wychowawca klasy

Teresa Pętlicka