Sukces grupy teatralnej „Trójeczka” w Morągu

Dodano: 2018-04-26 / wyświetleń: 801
Dnia 17 IV 2018 r. grupa teatralna „Trójeczka” wzięła udział w eliminacjach rejonowych XXXVIII Wojewódzkiego Konkursu Zespołów Teatralnych „O Laur Złotej Rybki” w Morągu.

Przedstawienia konkursowe oceniało jury w składzie: Leszek Grad - wieloletni dyrektor Teatru Lalek w Olsztynie, Krystyna Jędrys – aktorka i reżyser teatralny oraz Andrzej Staszak z Biskupieckiego Domu Kultury.

Decyzją jury trzy zespoły zakwalifikowały się do udziału w Gali Finałowej XXXVIII Wojewódzkiego Konkursu Zespołów Teatralnych „ O Laur Złotej Rybki” w Biskupcu”: grupa teatralna „A może” z Samborowa, grupa teatralna „Świerszcz nad teatrem” z Morąga oraz nasza grupa teatralna„Trójeczka z przedstawieniem „Konkurs – niespodzianka”.

Wojewódzki konkurs zespołów teatralnych „O Laur Złotej Rybki” w Biskupcu to jedna z najstarszych, cyklicznych imprez teatralnych w województwie warmińsko – mazurskim. Dlatego możliwość wystąpienia na Gali Konkursowej jest dla nas ogromnym wyróżnieniem.

Przedstawienie „Konkurs – niespodzianka” przygotował zespół „Trójeczki” w składzie:
Amelia Bąk, Patrycja Budka, Dominika Bruździak, Zofia Drzazga, Julia Czech, Maja Kuczyńska, Hanna Paczkowska, Olga Podgórska, Julia Samsel, Aleksander Szulga, Alicja Szprengel, Adrianna Roszkowska, Lena Ruczyńska, Agata Wujkowska, Zofia Ząbczyńska.

Helena Orlińska, opiekun grupy teatralnej „Trójeczka”