Sport to zdrowie!

Dodano: 2019-03-17 / wyświetleń: 598
Promocja zdrowego i aktywnego stylu życia, to główne założenia Szkoły Promującej Zdrowie. Nasze działania są ukierunkowane na uprawianie sportu, zdrowe odżywianie, dbanie o wypoczynek, propagowanie postaw proekologicznych oraz społecznych.

Uczniowie klasy 1b w dniu 13 marca 2019r. zaprosili do projektu prozdrowotnego grupę sześciolatków  z przedszkola Kraina Bajek w Ostródzie. Była to druga edycja spotkania integrującego dzieci w młodszym wieku szkolnym,  przekazującego zasady zdrowego życia , którego autorem jest

Projekt „Sport to zdrowie!”  został zrealizowany przy wsparciu Klasowej Rady Rodziców kl. 1b, pomocy kulinarnej pań kucharek oraz zaangażowaniu dziewcząt z klasy 4d (profil sportowy).

Dziękujemy!

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Członek zespołu promocji zdrowia