Jak pomóc zwierzętom w czasie zimy ?

Dodano: 2017-01-17 / wyświetleń: 676
Dnia 17.01.2017 roku gościliśmy w naszej szkole pracownika Nadleśnictwa Miłomłyn – p. Monikę Ptaszkiewicz. Głównym celem spotkania z Panią Leśnik było przypomnienie uczniom zasad pomocy ptakom w okresie zimowym.

W trakcie spotkania przypomniano ogólne zasady i sposoby dokarmiania ptaków. Pani Leśnik zaznaczyła, że ci nasi „ mali przyjaciele” potrzebują naszej szczególnej pomocy w okresie, kiedy mamy niskie temperatury i pokrywę śniegu.

Pracownia przyrody wzbogaciła się o cenne materiały dydaktyczne związane z ochroną przyrody, które będą wykorzystywane na lekcjach.
Dziękujemy bardzo Nadleśnictwu Miłomłyn i Pani Monice Ptaszkiewicz za wspaniałą lekcję przyrody.

Mirosława Filipiuk