Ferie zimowe 2017r.

Dodano: 2017-02-03 / wyświetleń: 865
Podczas ferii zimowych w naszej szkole odbyło się dla dzieci z klas I-IV półzimowisko w dniach 23.01-27.01.2017 r.W drugim tygodniu ferii zimowych uczniowie klas III-VI skorzystali z wyjazdu do kina Helios w Olsztynie. Wyjazd zorganizowany został przez Szkołę Podstawową Nr 3 w ramach akcji „Bezpieczne ferie” i miał na celu integrowanie dzieci z różnych klas oraz aktywne spędzenie czasu wolnego.
Zaplanowane atrakcje bardzo cieszyły dzieci. Byliśmy  w kinie, w kręgielni, na zamku w muzeum. Spędzaliśmy czas na sportowo i wesoło.Bal karnawałowy był bardzo udany,dzieci w bezpieczny sposób bawiły się na sali gimnastycznej pod okiem opiekunów animatorów.

Bożena Ponikiewska

Filmowe Ferie

Pod opieką Pani Aliny Kowalskiej, Aliny Gwóźdź i Magdaleny Karaś uczniowie  wyjechali do Olsztyna i obejrzeli film SING w wersji 3D. To śmieszne przygody zwierzaków, które     marzą o sławie i realizowaniu swoich marzeń. Próbują osiągnąć sukcesy poprzez udział w telewizyjnym show muzycznym, jednak ich droga ku sławie zostaje pokrzyżowana. Mimo straconych szans na spełnienie marzeń, wspólnie podejmują wysiłek, który bardzo ich zbliża i doprowadza do sukcesu! Temat filmu jest metaforą życia i relacji międzyludzkich w dzisiejszym świecie, i uczy, że najcenniejsze w życiu są przyjaźń i wiara w siebie.

Atrakcją seansu był konkurs filmowy, w którym wzięło udział 2 naszych uczniów. Konkurs dotyczył tematyki filmowej, a nasi uczniowie - aktorzy Teatrzyku Trójeczka, świetnie odpowiadali na pytania i zdobyli nagrody. Gratulujemy odwagi i wiedzy!